Prečo ju piť každý deň?

0 Komentáre | Kategória: Zdravá výživa | Napísal: Mgr. Alexandra Raffay, MPH

nedeľa, 13. januára 2019

Doladí vašu figúru

Pomôže zregenerovať poškodené bunky

Omladí vaše telo 

Už tušíte?

BIO MATCHA - kráľovná všetkých čajov, japonská perla, ktorá nenechá chladných už ani vás :) Najkvalitnejší a zároveň najúčinnejší zo všetkých zelených čajov s množstvom zdravotných benefitov.

Prečítajte si ako môže pomôcť aj Vám, ak ju začnete piť každý deň :)

1. Jedna jediná šálka (denná dávka) má rovnaké nutričné hodnoty ako 10 šálok bežného zeleného čaju, keďže do jeho práškovej formy sú použité len tie najkvalitnejšie časti čajového lístka.

2. Jednoduchá príprava (teplý, studený, s mliekom ako latté, do smoothie, fresh džúsov) - OHROMUJÚCE ZDRAVOTNÉ ÚČINKY.

3. Energia z jednej šálky Matcha čaju sa na rozdiel od kávy uvoľňuje postupne. Tieto povzbudzujúce účinky sú bez nežiaducich účinkov. Tento zdravý príjem energie Vám môže vydržať až 6 hodín.

4. Denné pitie dopĺňa do tela vitamíny, minerály, vlákninu a silné antioxidanty - katechíny.

5. Antioxidantov obsahuje mnohonásobne viac ako zelenina.

6. Katechíny pôsobia ako antibiotiká, podporujú fungovanie imunitného systému a majú silné protinádorové účinky.

7. OMLADNETE - Bio Matcha znižuje v tele antioxidačný stres a tak sa podieľa na udržiavaní mladistvého vzhľadu.

8. SCHUDNETE - Podporuje schopnosť organizmu spaľovať tuk až štyrikrát rýchlejšie, zvyšuje energetický výdaj, znižuje vstrebávanie glukózy a bojuje s nebezpečným viscerálnym tukom.

9. Ochráni vašu svalovú hmotu pred poškodením, zároveň pomáha regenerovať poškodené bunky, ochraňuje bunky pred poškodením DNA.

10. U športovcov pomáha obnoviť silu a rýchlosť po intenzívnych tréningoch.

11. Účinný prostriedok, ako predísť ochoreniam srdca, keďže jeho pravidelné pitie významne znižuje hladinu nebezpečného cholesterolu.

12. Jeho chlorofyl zbavuje telo toxínov, ťažkých kovov, škodlivých dioxínov a hormonálnej nerovnováhy.

13. Upokojuje nervový systém a zlepšuje náladu (prírodné antidepresívum). Stimuluje produkciu alfa vĺn v mozgu, čím navodzuje pocity pokoja a uvoľnenia bez pocitu ospalosti.

14. Normalizuje cukor v krvi - ideálny pre diabetikov.

15. Podporuje trávenie.

16. Podporuje funkciu mozgu a pamäti.

17. Zdroj ľahko absorbovateľnej vlákniny, ktorá dokáže zmierniť nadúvanie, zápchu a hnačku.

18. Neobsahuje žiadne prídavné látky ani farbivá.

19. Špeciálne odporúčaný pre športovcov, ľudí ťažko pracujúcich, ľudí pod psychickým stresom, diabetikov, celiatikov, ľudí s oslabenou imunitou.

20. S BIO COOKING MATCHA môžete popustiť uzdu svojej fantázii v kuchyni a vytvoriť zdravé a výživné Raw koláče, zmrzlinu, puding, bábovku či palacinky.

BIO MATCHA je zelený čaj rozomletý na veľmi jemný prášok. Výroba tohto čaju je veľmi náročná a poznajú ju iba elitní japonský farmári. Nie je matcha ako matcha a ste sa rozhodli ho užívať je dôležité dbať na pôvod, oblasť výroby a kvalitu produktu.

BIO MATCHA Vegavero je vysokokvalitný čaj v bio kvalite pestovaný v tradičnej oblasti regiónu Aichi-ken uprostred Japonska. Obklopený prírodnou krajinou je jedným z najlepších po stáročia pestovaný v Japonsku. Je balený v ochrannej krabici, ktorá dokáže zachovávať jedinečnú arómu čaju Matcha po celé mesiace.Vašu dennú dávku zdravia objednáte v našom zdravom e shope

.

BIO Matcha, Japonsko, 100g

Čítať ďalej

Herpes – už nie, ďakujem!

0 Komentáre | Kategória: Novinky | Napísal: MUDr. Ivan Kecskés, MBA

utorok, 21. augusta 2018

Herpes môže byť neliečiteľný. Avšak antivírusové opatrenia prírodného liečenia môžu pomôcť radikálne znížiť ich počet.

Čítať ďalej
Čítať ďalej

IMUNITA - posilniť či nie ?

0 Komentáre | Kategória: Novinky | Napísal: MUDr. Ivan Kecskés, MBA

pondelok, 20. augusta 2018

Je skutočne pravý čas pre posilnenie imunity...

Ako každý človek s predstavou ležania v posteli týždeň a viac, bolesťami hrdla, kostí, kĺbov a vlastne celého tela, kašla, začne rozmýšľať, či môžeme týmto stavom predísť.

 

Blíži sa obdobie chrípky a častejšieho výskytu infekcií, najčastejšie horných dýchacích ciest.  Je také klišé podporovať imunitný systém, z každej strany, či už odbornej alebo verejnej počúvam o nutnosti starať sa o imunitný systém. Veľmi dôležitou súčasťou udržiavania silného imunitného systému je správne stravovanie, dostatok vitamínov, dobrý spánok a život bez stresu. Teraz je však ťažké sa zamyslieť v čom robíme chyby, ktoré máme 100-percentné a ktoré by sme mali podporiť, vylepšiť. Je množstvo dát, doporučení a článkov, ktoré Vám ponúkajú výživové doplnky s imunomodulačnými účinkami. Niekedy však neadekvátna podpora imunitného systému neoverenými výživovými doplnkami môže viesť až k vzniku autoimunitných ochorení a preto je vhodné sa poradiť o doplnkoch výživy aj so svojim lekárom. Vzhľadom na vlastné skúsenosti a pozitívne účinky u mojich priateľov, pacientov by som rád doporučil účinný a overený výživový doplnok. 

Čítať ďalej
Čítať ďalej

Kurkuma - korenie či liek?

0 Komentáre | Kategória: Novinky | Napísal: MUDr. Ivan Kecskés, MBA

utorok, 4. júla 2017

Súčasná doba prináša množstvo vplyvov, ktoré podnecujú vznik voľných radikálov. Za najnešťastnejší vplyv by som spomenul bežný život – strava, ovzdušie, slnečné žiarenie a stále a všade spomínaný stres. Nikto ma nepresvedčí, že v súčasnom svete sa dokáže žiť ZDRAVO. Vieme len potláčať riziká , ktoré by viedli ku vzniku ochorení. Treba samozrejme dbať na zdravší životný štýl, mať dostatok pohybu, redukovať stres a pokiaľ je možné, zamerať sa na prevenciu aj prírodnými látkami, ako je teraz napríklad spomínaná kurkuma.  Ale poďme ďalej rozobrať tému :)

Čítať ďalej
Čítať ďalej