RE-CO-FIT

Bežná cena: 49,80 €

Special Price 43,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Reishi 500mg Extrakt 120cps + Cordyceps 500mg Extrakt 100cps - huby ,,večnej mladosti” Ich kombinácia = zosilnenie účinkov SILA, KONDÍCIA, VITALITA, VÝKON, IMUNITA, UDRŽANIE MLADOSTI

REISHI - najdôležitejšia a najuctievanejšia huba v celých dejinách Ázie a v tradičnej čínskej medicíne. Dlhodobé užívanie pomáha zlepšiť fungovanie celého organizmu. Podporuje imunologické, neurologické, metabolické a cievne funkcie.

CORDYCEPS - vďaka obsahu mnohých účinných látok nezaostáva v účinkoch v žiadnom smere. Podporuje imunitný, respiračný a obehový systém. Podporuje výdrž, odstránenie únavy. Podpora potencie a libida u mužov. Podpora normálneho metabolizmu cukrov v krvi. Cholesterol pod kontrolou. Tajná zbraň profesionálnych športovcov.

Detaily

Reishi+Cordyceps

ingredients

REISHI cps: jedna kapsula obsahuje: 500mg Reishi Extrakt, Hydroxypropylmetylcelulóza (kapsuly)
CORDYCEPS cps: jedna kapsula obsahuje: extrakt Cordycepsu Sinensis 500mg 10:1 čo zodpovedá 5000mg Cordycepsu Sinensis, CS-4 extrakt, Hydroxypropylmetylcelulóza (kapsuly)

100% vegetariánske produkty, bez použitia horečnatých solí, separačných prostriedkov a iných prísad a plnív, živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky.

Oba produkty majú vysokopostačujúce zastúpenie účinných polysacharidov, pri ktorých je záruka účinku bez negatívnych vedľajších účinkov, certifikovaných v nezávislom laboratóriu - v posledných meraniach viac ako 20%. 

usage

Cordyceps 1 kapsula denne najlepšie na ráno s dostatkom vody
Reishi 1 kapsula ráno a 1 kapsula  večer s dostatom vody 

Varovanie

Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. V prípade, že ste tehotná alebo kojíte, poraďte sa o užívaní výživového doplnku so svojím lekárom. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený.

 

Zákaznické recenzie

ďakujem za vašu prácu Recenzie od Yuliya
veľmi dobré produkty, dobré ceny a vynikajúci servis e-shopa *) (Odeslané 28.2.2019)

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: RE-CO-FIT

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').