Radenie:
Novinka
Zľava
BIO Matcha, Japonsko, 100g

BIO Matcha, Japonsko, 100g

Bežná cena: 30,00 €

Special Price 24,90 €

Matcha je veľmi jemný prášok pomletého zeleného čaju,  je neoddeliteľnou súčasťou ázijskej čajovej kultúry, a to predovšetkým čajovej ceremónie v Japonsku. 

Naša BIO Matcha, je okrem klasickej verzie ako čistý čaj, tiež vhodná pre smoothies, koktaily a pre výrobu zmrzliny Matcha. Vzhľadom k obsahu kofeínu, môže byť tiež použitá pre matcha latte. Na internete nájdete široký výber rôznych receptov.

Firma Vegavero vyvinula maximálnu snahu a dodáva výrobok vo vysoko kvalitnej ochrannej krabici, kde sa uchováva aróma BIO Matchy. To je jediný spôsob, ako zachovať jedinečnú arómu čaju Matcha po celé mesiace. Staráme sa však aj o zvieratá a životné prostredie - preto sú všetky naše výrobky vegánske. A samozrejme, naša Matcha čaj je bez akýchkoľvek prísad.

Zistiť viac
Novinka
REISHI EXTRAKT, 500 mg/120 vegánskych kapsúl (Balenie na 2 mesiace)

REISHI EXTRAKT, 500 mg/120 vegánskych kapsúl (Balenie na 2 mesiace)

registrovaný produkt na RUVZ SR: VD/1375/2018

vysoký obsah betaglukánu - minimálne 100 mg v 1 kapsuly (denná dávka 200 mg)

„Huba večnej mladosti“ Reishi je výnimočná nielen omladzujúcimi a ochraňujúcimi schopnosťami. Tvrdí sa o nej, že ak ju užíva zdravý človek, pôsobí ako ako podpora prevencie pred ochoreniami. Pri chorobách može byť  barlou popri klasickej medicíne, čím môže skrátiť dĺžku ochorenia a rekonvalescencie. 

Zistiť viac
Novinka
OPC produkt - Extrakt z hroznových jadier + ACEROLA /120 kapsúl

OPC produkt - Extrakt z hroznových jadier + ACEROLA /120 kapsúl

OPC je jedným z najsilnejších antioxidantov na svete, ktorý v prvom rade chráni pred starnutím, podporne pôsobí proti vzniku rakoviny a upravuje poškodený genetický materiál, ktorý by potenciálne mohol zapríčiniť nádorové bujnenie. V tomto prípade blahodarne pôsobí na dosiahnutie pružnej a hladkej kože, hustých vlasov, rýchlejšieho hojenia rán, ekzémov, pričom chráni imunitný systém a vplýva aj na hormonálne hospodárenie. Taktiež pozitívne vplýva na cievy, posilňuje slabé a krehké vlásočnice a hrá dôležitú úlohu pri prevencii srdcových chorôb a mozgových príhod. Zlepšuje prietok krvi v končatinách, preto sa odporúča najmä pri cukrovke, kŕčových žilách, edémoch a opuchoch. Účinne pôsobí na ľudský organizmus pri alergiách, proti PMS, vysokej hladine cholesterolu, pri osteoporóze, zubných kazoch, proti vysokému krvnému tlaku ako aj zažívacím ťažkostiam.

Prášok z ACEROLY (prírodný vitamín C) je nutnou súčasťou pre správnu funkciu OPC - oligomérnych proanthokyanidínov

registrovaný produkt na RUVZ: VD/8220/2018

Zistiť viac
Zľava
RE-CO-FIT

RE-CO-FIT

Bežná cena: 49,80 €

Special Price 43,90 €

Reishi 500mg Extrakt 120cps + Cordyceps 500mg Extrakt 100cps - huby ,,večnej mladosti” Ich kombinácia = zosilnenie účinkov SILA, KONDÍCIA, VITALITA, VÝKON, IMUNITA, UDRŽANIE MLADOSTI

REISHI - najdôležitejšia a najuctievanejšia huba v celých dejinách Ázie a v tradičnej čínskej medicíne. Dlhodobé užívanie pomáha zlepšiť fungovanie celého organizmu. Podporuje imunologické, neurologické, metabolické a cievne funkcie.

CORDYCEPS - vďaka obsahu mnohých účinných látok nezaostáva v účinkoch v žiadnom smere. Podporuje imunitný, respiračný a obehový systém. Podporuje výdrž, odstránenie únavy. Podpora potencie a libida u mužov. Podpora normálneho metabolizmu cukrov v krvi. Cholesterol pod kontrolou. Tajná zbraň profesionálnych športovcov.

Zistiť viac
Radenie: