CORDYCEPS - 500 mg/100 vegánskych kapsúl (Balenie na 3 mesiace)

24,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

produkt je registrovaný na RUVZ SR : VD/1373/2018

Cordyceps je extrakt z huby nazývanej aj „húsenica čínska“. Má omladzujúci účinok a je obzvlášť vhodný aj pre ľudí so zníženou odolnosťou voči stresovým situáciám. Posiľnuje organizmus a dodáva energiu.

Posiľnovač imunitného systému: zistilo sa, že pomáha imunitnému systému v boji proti infekciám a chorobám, napomáha očiste tela a detoxikácii. Zvyšuje energiu a podporuje kardiovaskulárne zdravie. Cordyceps zvyšuje príjem a absorbciu kyslíka, čím podporuje zvyšovanie bunkovej energie. Tento doplnok je ideálny pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť výkon, alebo pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť dávku každodennej energie!

Detaily

Naše kapsule obsahujú 100% čistý Cordyceps sinensis CS-4 prášok v extrakte 10: 1. To znamená (500 mg extrakt) celkom 5 000 mg zložky huby. Pre náš produkt sa extrakt z húsenice huby získava fermentáciou a nie mumifikáciou húseníc, takže kapsuly sú úplne vegánske. Používame surovinu, ktorá je štandardizovaná pre najmenej 20% polysacharidov, čo je absolútne postačujúce pre maximálne účinky. Prirodzená pomoc: Cordyceps je jedným z najznámejších húb v tradičnej čínskej medicíne (TČM). Používa sa tam už tisíce rokov kvôli svojim rôznym účinkom a je považovaný za jeden z najsilnejších liečivých húb vôbec. Predpokladá sa, že práve polysacharidy (tiež nazývané glukány) obsiahnuté v Cordycepse, sú zodpovedné za pozitívne účinky tejto huby.

VEGAN KVALITA Z NEMECKA: Naše kapsuly Cordyceps sa vyrábajú a balia v Nemecku podľa najvyšších noriem kvality a testované a certifikované nezávislým laboratóriom. Záleží nám však aj na zvieratách a životnom prostredí - preto sú všetky naše výrobky vegánske, takže sú čisté, rastlinné a bez živočíšnych zložiek. A samozrejme, naše kapsuly sú bez prítomnosti aditív, ako sú uvoľňovacie prostriedky alebo umelých príchutí.

 • posilňuje imunitu
 • má podporné protizápalové a antioxidačné účinky
 • využíva sa ako prírodné antibiotikum (bez vedľajších účinkov)
 • užíva sa ako podpora pri auto imúnnych ochoreniach, reume, akné...
 • znižuje hladiny cukru a cholesterolu
 • je účinný proti vytváraniu krvných zrazenín
 • pomáha pri kardiovaskulárnych ochoreniach
 • má detoxikačné účinky
 • zlepšuje činnosť pečene, obličiek a pľúc
 • zvyšuje vitalitu a energiu 
 • má omladzujúce účinky, pôsobí proti starnutiu pokožky
 • má podporné protinádorové účinky
 • znižuje vedľajšie účinky rádio a chemoterapie

 

 

ingredients

Jedna kapsula obsahuje:

500 mg Cordyceps extrakt, pomer 10:1 čo zodpovedá 5000 mg CS-4
(z toho minimálne garantovaných 20% účinných polysacharidov - betaglukánov- minimálne 100 mg v 1 kapsuly)

Hydroxypropylcelulóza (kapsula)

 

usage

Užívajte 1 tabletu  denne s dostatočným množstvom tekutiny pred jedlom.  

Varovanie:

Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo kojíte. 

Zákaznické recenzie

Veľmi spokojná, kvalitný produkt, dobré poradenstvo. Recenzie od Andrea
Užívam cordyceps asi 3 týždeň, cítim na sebe zmeny a aj vidím. Kedže som momentálne na materskej dovolenke, dosť často mi chýbal dostatok energie a citíla som sa veľmi unavená. S cordycepsom mám viac energie,čo ma teší, pretože sa mi oveľa lepšie funguje a taktiež mi zmizli vyrážky na tvári, čo tiež pripisujem cordycepsu, pretože má protizápalové účinky. Som veľmi spokojná s produktom. Odporúčam. Ďakujem. (Odeslané 12.10.2018)
Výborný,kvalitný,účinný produkt. Spokojnosť s poradenstvom. Recenzie od Andrea
Užívam cordyceps už asi 3tyzden a cítim a vidím zmenu. Keďže som ako mamička na materskej dovolenke,často v noci stávam k malému a cez deň chcem postihat všetky činnosti,tak mi často dochádzala energia a cítila som sa unavená. S cordy mám viac energie,cítim sa lepšie. A ako užívam cordyceps zlepšila sa mi aj pleť, cordy pôsobí protizápalovo. Som veľmi spokojná s kvalitou produktu a aj poradenstvom. Ďakujem! (Odeslané 10.10.2018)
maximálne spokojná Recenzie od anna
pri užívaní tohto produktu mám oveľ viac energie, chorá už nebývam a na prekvapenie mi zmizli už po 3 týždňoch užívania bradavice z tváre, s ktorými som sa trápila už od detstva, ďakujem (Odeslané 16.8.2018)

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: CORDYCEPS - 500 mg/100 vegánskych kapsúl (Balenie na 3 mesiace)

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').