Reishi EXTRAKT 500 mg , 120 kapsúl - ✔VÝPREDAJ BALENÍ V BIELYCH OBALOCH✔

Bežná cena: 24,90 €

Special Price 19,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

registrovaný produkt na RUVZ SR: VD/1375/2018

vysoký obsah betaglukánu - minimálne 100 mg v 1 kapsuly (denná dávka 200 mg)

„Huba večnej mladosti“ Reishi je výnimočná nielen omladzujúcimi a ochraňujúcimi schopnosťami. Tvrdí sa o nej, že ak ju užíva zdravý človek, pôsobí ako ako podpora prevencie pred ochoreniami. Pri chorobách može byť  barlou popri klasickej medicíne, čím môže skrátiť dĺžku ochorenia a rekonvalescencie. 

Detaily

Účinky: účinne posilňuje a zvyšuje stav imunity organizmu zvyšuje odolnosť proti stresu pomáha odstrániť známky psychického, ale aj fyzického vyčerpania pomáha pri nespavosti a migréne podporný prostriedok pri liečbe srdcovocievnych ochorení, hlavne pri vysokom krvnom tlaku zmierňuje vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie ako únavu, stratu chuti do jedla, vypadávanie vlasov pomáha pri regenerácii pečene po zaťažení ťažkými liečivami, alkoholom a hepatitídou.

Výživové doplnky nie sú lieky, neslúžia na liečbu a preto je pri nich zakázané uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení. Zakazuje to Výnos č. 16826/2007 – OL:

ingredients

Jedna kapsula obsahuje:

500 mg extraktu z huby Reishi (z toho garantovaných min. 20% účinných polysacharidov , betaglukánu - minimálne 100 mg)

90 mg Hydroxypropylmetylcelulóza (kapsuly)

100% vegánsky produkt, bez použitia horečnatých solí, separačných prostriedkov a iných prísad a plnív, živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky.

- v poslednom nezávislom certifikovanom laboratóriu bol nameraný pomer betaglukánov na úrovni 144 mg v 1 kapsuly. 

usage

Užívajte 2 kapsule denne, jednu ráno a jednu večer po jedle s dostatočným množstvom vody.

Varovanie: Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo kojíte.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Reishi EXTRAKT 500 mg , 120 kapsúl - ✔VÝPREDAJ BALENÍ V BIELYCH OBALOCH✔

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').