Zobrazených 1–16 z 31 výsledkov.

Zľava!

LIVER ACTIVE COMPLEX, 90 vegánskych kapsúl

24.90 19.90

Bylinná zmes, ktorá vás zbaví toxínov a zabezpečí správnu aktivitu pečene a žlčníka. Je kombináciou aktívnych zložiek cholínu, čakanky, artyčokov, koreňa púpavy a kurkumínu.

*poznámka: na tento produkt sa nevzťahuje žiadny zľavový kupón

COLLAGEN PLUS COMPLEX, 120 vegánskych kapsúl

24.90

Produkt vytvorený na prírodnej báze z extraktov ovocia a zeleniny s pridanými aminokyselinami, zabezpečí produkciu a ochranu kolagénu v tele človeka. Neobsahuje žiadne živočíšne látky (hydrolyzovaný hovädzí kolagén a morský kolagén), ktoré sú pridávané do iných výživových doplnkov. Je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

POLIMEDEL – polymérová fólia

27.60

Špeciálna polymérová fólia – účinná pri tlmení bolestí rôzneho pôvodu, pomáha pri zápaloch kĺbov, mäkkých tkanív, urýchľuje hojenie rán, zlomenín, vyvrtnutia a zranenia šliach. Má široké spektrum využitia – ortopédia, úrazová chirurgia, liečba popálenín a plastická chirurgia

MSM+ZINOK, 1000 mg/300 tabliet

24.90

MSM s pridaným zinkom vytvára dokonalú kombináciu pre zdravie kĺbov, kostí a šliach, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, pokožky a má mnoho ďalších pozitívnych vlastností.

Zľava!

FAST-ACTING JOINT FORMULA, 30 vegetariánskych kapsúl

39.90 29.90

Absolútny výpredaj skladu!

Nabitá kombinácia špičkových látok (Dekurzinol, solubilizovaný keratín Hyal-Joint) v jednom produkte. Poskytnú rýchlu a efektívnu pomoc pre bolestivé a starnúce kĺby a ich lepšiu pohyblivosť už v priebehu niekoľkých dní.

*poznámka: na tento produkt sa nevzťahuje žiadny zľavový kupón

Zľava!

SUPER SELÉN KOMPLEX S VITAMÍNOM E

18.90 12.90

Selén (selenium) – významný antioxidant, ktorý spolu s vitamínom E synergizuje a zabezpečuje správne fungovanie organizmu.

*poznámka: na tento produkt sa nevzťahuje žiadny zľavový kupón

Zľava!

BÓR, 3 mg/100 vegetariánskych kapsúl

11.90 9.90

Absolútny výpredaj skladu!

expirácia: 07/2020

Bór – neznámy, ale dôležitý minerál, využívaný hlavne v kostnom metabolizme. V prirodzenej forme ho nájdeme v orechoch, ovocí a listovej zelenine.

*poznámka: na tento produkt sa nevzťahuje žiadny zľavový kupón

BIO MATCHA – Japonsko, 100g

19.90

Matcha je veľmi jemný prášok pomletého zeleného čaju, ktorý vám dodá energiu, vitamíny, minerály a zlepší metabolizmus. Môžte ho použiť aj na výrobu smoothies, koktejlov, zmrzliny a vzhľadom k obsahu kofeínu si môžte pochutiť na matcha latte.