KYSELINA HYALURÓNOVÁ 400mg/60 kapsúl

24,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Kyselina hyalurónová, takzvaný glykozaminoglykán, je nevyhnutnou súčasťou ľudského spojivového a nervového tkaniva. Ako jedna z hlavných zložiek kože má molekula aj rozhodujúcu úlohu pri skladovaní vody. Výsledkom je, že pokožka vyzerá plne a pevnejšie. Okrem toho hrá úlohu pri „opravách“ poškodenej kože. V kĺboch, chrupavkách a spojivových tkanivách zastáva funkciu „lubrikantu“ v synoviálnej tekutine, kde tvorí ochrannú vrstvu v chrupke. Kyselina hyalurónová tvorí obrovské molekuly pozostávajúce z niekoľkých tisíc derivátov cukru, ktoré sa v prípade potreby môžu rozdeliť na menšie jednotky.

Naša kyselina hyalurónová pochádza z fermentácie rastlinných surovín a má optimálnu molekulovú veľkosť 800-1200 kDa, ktorá sa nachádza v ľudskom tkanive (napr. chrupavka), takže prechádza cez krv do všetkých dôležitých oblastí tela. 

registrovaný produkt na RÚVZ: VD/8168/2018

Detaily

Účinky:

  • účinný antioxidant, ktorý chráni proti voľným radikálom
  • podporuje novotvorbu kolagénu
  • dodáva pokožke vlhkosť a zvyšuje jej pružnosť
  • zabraňuje tvorbe vrások
  • chráni kĺby, svaly a chrupavky pred starnutím

Výživové doplnky nie sú lieky, neslúžia na liečbu a preto je pri nich zakázané uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení. Zakazuje to Výnos č. 16826/2007 – OL:

ingredients

Zloženie: 

425 mg nátriumhyaluronát, z toho 400 mg kyseliny hyalurónovej

extrakt z ryžových otrúb

Hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsuly)

 

100% vegánsky produkt, bez živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky

usage

Užívajte 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom vody.

 

Varovanie

Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. V prípade, že ste tehotná alebo kojíte, poraďte sa o užívaní výživového doplnku so svojím lekárom. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: KYSELINA HYALURÓNOVÁ 400mg/60 kapsúl

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').