VEGAVERO - Colon Care Complex, (očista čreva)120 kapsúl - Balenie pokrýva 2 mesiace užívania

24,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Výkonná receptúra pre prirodzenú podporu očisty tráviaceho systému, čreva, ​​stimuluje svalové pohyby hrubého čreva, odstraňuje toxíny, odpadové látky a parazity. Súčasťou očisty je aj podpora pozitívnej črevnej flóry, čím sa stimuluje imunitný systém organizmu. Náš nový produkt zvýši vašu energiu, podporí pravidelné pohyby čreva, zlepší trávenie, znižuje pálenie záhy a podporí imunitu.

registrovaný produkt na RUVZ: VD/8172/2018

Detaily

Prehľad produktu: Rastlinný vzorec: Naša receptúra ​​na čistenie hrubého čreva obsahuje 5 rastlinných zložiek + probiotikum:
300 mg prášku Psyllium ( vláknina )
175 mg extrakt z feniklových semien 10:1,
49 mg extrakt z koreňa zázvoru 4:1,
100 mg kajenského korenia (2% kapsaicínu)
35 mg extraktu z galangalu 
1 miliarda CFU (jednotky tvoriace kolónie) Laktobacillus acidophilus - probiotikum

Každá zložka pomáha čistiť hrubé črevo a črevnú rehabilitáciu z probiotik. Výkonná prirodzená čistiaca receptúra, ​​stimuluje svalové pohyby hrubého čreva, odstraňuje toxíny, odpadové látky, parazity. Náš produkt zvýšuje energiu, podporuje pravidelné pohyby čreva, zlepšie trávenie a znižuje pálenie záhy.

Ďalšie informácie: Colon Care Complex ponúka skvelý prirodzený spôsob očisty a detoxikácie hrubého čreva. Robí to tak, že stimuluje svalové pohyby hrubého čreva a čriev a odstraňuje toxíny a odpadové látky. Produkt napomáha aj lepšiemu tráveniu, znižuje pálenie žalúdka (záhy). Každá zložka má svoju vlastnú úlohu pri detoxikácii hrubého čreva:
Zázvor stimuluje funkciu hrubého čreva a tiež pomáha znižovať bolesti hrubého čreva a konečníka. Potláča nadúvanie, pomáha odstraňovať škodlivé odpadové látky a toxíny.
Psyllium prášok (vláknina) je jedným z najrozšírenejších liečebných postupov na čistenie hrubého čreva kvôli jej schopnosti zbavovania sa nadbytočného odpadu v hrubom čreve. Spôsobuje to svojou mechanickou vlastnosťou zväčšovaním svojho objemu a posunom v tráviacom trakte a následným "čistením" čriev a vylučovaním odpadu.
Fenikel: je známe, že lieči poruchy trávenia. Pomáha bojovať proti dyspepsii (sťaženému tráveniu), flatulencii (plynatosti), nedostatku chuti do jedla alebo aerophagii (nadmernému plynu v tráviacom trakte) a stimuluje svaly hrubého čreva.
Kayenské korenie: je známe svojimi utišujúcimi vlastnosťami, napomáha pri znižovaní hmotnosti a podporuje metabolizmus. Je tiež známe svojou detoxikačou 
vlastnosťou, pôsobí na mnoho orgánov a tkanív. Za tieto účinky vďačí obsahom kapsaicínu, prírodnej zmesi, ktorá dáva papričkám ich tón.
Galangal: Galangal má protizápalové vlastnosti, stimulujú chuť do jedla, bojujú proti nevoľnosti a znižujú bolesť v čreve. Je to tiež silný antioxidant, má pozitívne vlastnosti na tráviaci systém.
Lactobacillus acidophilus (probiotikum): Sú veľmi dôležitou súčasťou prospešnej flóry čreva. Za najlepšie probiotiká sa považujú tie, ktoré majú kmeň s množstvom od 0,5-1 miliardu CFU (Colony Forming Units - jednotky tvoriace kolóniu) Ideálne je keď na 1 kmeň prislúcha najviac 1 miliarda CFU. V 1 našej kapsuly je presne 1 miliarda CFU  Lactobacillus acidophilus. V dennej dávke je tak množstvo 2 miliardy CFU.  


Pre náš komplex na čistenie hrubého čreva sú probiotiká veľmi dôležité, pretože pri zbavovaní toxínov a odpadu z čriev sú často vylúčené aj pozitívne kmene, tým by mohla nastať nerovnováha medzi patogénnymi kmeňmi v úrovni baktérií v gastrointestinálnom systéme. Pridaním probiotika sa zabráni premnoženiu negatívnej bakteriálnej flóry, podporou pozitívnej flóry sa stimuluje a podporuje imunitný systém organizmu.

Varovanie

Doplnky stravy nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený.

 

ingredients

300 mg prášku Psyllium (prášková vláknina)
175 mg extrakt z feniklových semien 10: 1, 
49 mg extraktu z koreňa zázvoru 4: 1, 
100 mg kajenského korenia (2% kapsaicínu) 
35 mg extraktu z galangalu
1 miliarda CFU Lactobacillus acidophilus

100% vegánsky produkt, bez živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky. 

usage

Užívajte 2 kapsuly denne s dostatočným množstvo vody.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: VEGAVERO - Colon Care Complex, (očista čreva)120 kapsúl - Balenie pokrýva 2 mesiace užívania

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').