Zľava!

REISHI EXTRAKT, 500 mg/120 kapsúl (biele balenie)

24.90 19.90

„Huba večnej mladosti“ Reishi (Ganoderma lucidum alebo lesklokôrka lesklá) je výnimočná nielen omladzujúcimi, ale aj ochraňujúcimi schopnosťami. Popri klasickej medicíne môže skrátiť dĺžku ochorenia a rekonvalescencie.

VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

*poznámka: na tento produkt sa nevzťahuje žiadny zľavový kupón

POLIMEDEL – polymérová fólia

27.60

Špeciálna polymérová fólia – účinná pri tlmení bolestí rôzneho pôvodu, lieči zápaly kĺbov, mäkkých tkanív, urýchľuje hojenie rán, zlomenín, vyvrtnutia a zranenia šliach. Má široké spektrum využitia – ortopédia, úrazová chirurgia, liečba popálenín a plastická chirurgia

COLLAGEN PLUS COMPLEX, 120 vegánskych kapsúl

24.90

Produkt vytvorený na prírodnej báze z extraktov ovocia a zeleniny s pridanými aminokyselinami, zabezpečí produkciu a ochranu kolagénu v tele človeka. Neobsahuje žiadne živočíšne látky (hydrolyzovaný hovädzí kolagén a morský kolagén), ktoré sú pridávané do iných výživových doplnkov. Je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

MSM+ZINOK, 1000 mg/300 tabliet

24.90

MSM s pridaným zinkom vytvára dokonalú kombináciu pre zdravie kĺbov, kostí a šliach, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, pokožky a má mnoho ďalších pozitívnych vlastností.

LIVER ACTIVE COMPLEX, 90 vegánskych kapsúl

24.90

Komplex je určený na podporu pečene a žlčníka. Táto bylinná zmes, ktorá vás zbaví toxínov a zabezpečí správnu aktivitu pečene, je kombináciou aktívnych zložiek cholínu, čakanky, artyčokov, koreňa púpavy a kurkumínu.