Vyskúšali ste už niekoľko krémov a beauty produktov, minuli veľa peňazí a účinok sa nedostavil? 

Skúste radšej posilniť vašu pleť zvnútra-  bez chémie, čisto prírodne.

V nasledujúcich týždňoch vám budeme poskytovať niekoľko tipov, čo môžete urobiť v starostlivosti o vašu pokožku a tým ju posilniť.Tu sú prvé dva:

1. Pite zelený čaj- bojuje proti starnutiu pokožky

Zelený čaj je skutočná tajná zbraň pre krásu a má veľmi pozitívny účinok na zdravú pokožku. Existuje niekoľko dôvodov starnutia pleti: po prvé, klesajú zásoby živín a znižuje sa produkcia hormónov, ktoré sú za starnutie pleti zodpovedné. Po druhé, starnutie našej pleti podporuje aj znečistené životné prostredie a iné vplyvy nášho okolia, v ktorom sa pohybujeme. Napríklad UV žiarenie, nikotín, únava/vyčerpanosť. To všetko má za následok predčasnú stratu elasticity pokožky a vznik vrások. Zelený čaj je zelený zázrak. Obsahuje látky, ktoré bránia starnutiu pokožky a vzniku vrások. Tieto látky sa nazývajú polyfenoly a flavanoidy. Patria do skupiny antioxidantov, ktoré majú za následok to, že voľné radikály sú zachytené v tele a následne zneškodnené. Bunky pokožky sa tak môžu revitalizovať.  Zelený čaj pôsobí proti starnutiu pokožky a chráni proti rakovine kože.


2.  Doprajte pokožke slnečný vitamín D a OPC- extrakt z hroznových jadierok

OPC sú oligomérne proanthokyanidíny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rastlinách. Pozitívne pôsobí na pleť, oči, imunitný systém a dokonca aj na hormonálne hospodárenie. OPC patrí do skupiny flavanolov, ktoré sú pridružené k polyfenolom. O extrakte z hroznových jadierok sa hovorí, že má rozličné schopnosti a spôsoby účinkov. Je to tiež jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý poznáme. Pripisujú sa mu početné pozitívne účinky na zdravie. Násobí účinky vitamínu C, redukuje poškodenie tkanív, posilňuje cievy, redukuje zápaly, zlepšuje cirkuláciu krvi, zbavuje telo jedov. Má veľmi priaznivé účinky na mozog vzhľadom k tomu, že chráni nervy a bunky.

Vitamín D zohráva kľúčovú úlohu pre naše telo. Podieľa sa na tisíckach regulačných procesoch v ľudskom tele. Nedostatok vitamínu D v tele zvyšuje riziko rôznych ochorení. Tiež je veľmi známa skutočnosť, že vitamín D má priaznivé účinky na pleť a tiež zlepšuje neurodermatídu. Pokryť dennú potrebu vitamínu D len v strave je pre väčšinu ľudí takmer nemožné. Okrem toho je v našej zemepisnej šírke ťažké aj v lete naplniť dennú potrebu vitamínu D.

 

             set

         OPC Extrakt                    Vitamín D3               Zelený čaj Acai                     Set pre krásnu pleť

                                                                                                                                                      len teraz SO ZĽAVOU!