BIO ENERGY MIX, 200g

Bežná cena: 30,00 €

Special Price 24,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

BIO ENERGY MIX 200g

Tento produkt je starostlivo vyberaný a formulovaný. Prášok Matcha, mladá pšeničná tráva, Lucuma a kakao boli vybraté pre ich vysoký výživový obsah a bohatstvo antioxidantov a polyfenolov. Tieto superpotraviny sú len ekologicky vypestované.

BIO, bez lepku, bez laktózy, bez cukrov, vegánske:)

Detaily

BIO ENERGY MIX 200g

Naša špeciálne zložená superpotravinová BIO zmes obsahuje štyri starostlivo vybrané a rafinované superzmesi, ktoré boli organicky vyberané z celého sveta. Každý z nich sa môže pýšiť rôznymi výhodami, vďaka bohatstvu prírodných antioxidantov a polyfenolov. Prostredníctvom inteligentnej kombinácie 4 hodnotných rastlinných zmesí obsahuje zmes ENERGY množstvo vitamínov a minerálov vrátane vitamínov A, D, B6, kyseliny listovej a minerálov, ako je železo, zinok, mangán, draslík a vápnik.

Matcha je centrom japonských obradov už stovky rokov. Čaj Matcha je výnimočná svojim zberom,  kedy sa spomaluje fotosyntéza, a tým zvyšuje obsah chlorofylu a aminokyselín. Prášok Matcha obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ako napr. vitamíny B1, B2 a B3 a vitamín E, vitamín C a vitamín K, ale aj minerály, ako je vápnik a draslík. Zvlášť známe sú polyfenoly Matchy.

Pšeničná tráva obsahuje 70% chlorofylu, čo je silný antioxidant. Je veľmi bohatá na chlorofyl, vitamíny, minerály a enzýmy, ako aj rastlinné bielkoviny.

Kakao pochádza zo semien kakaového stromu, ktorý pochádza zo strednej a južnej Ameriky. Kakao obsahuje rôzne fytonutrienty. Kakao je po stáročia vyhľadávanou potravinou, už Májovia a Aztékovia si užívali jemnú chuť kakaa. Samozrejme, my používame čistý - nie sladený - kakaový prášok. Medzi významné minerály v kakau patrí draslík a horčík. Okrem toho obsahuje kakao aj dôležitú vlákninu a vitamín E.

Lucuma je super ovocím Pouteria lucuma. Používa sa pre svoje vlastnosti v Južnej Amerike. Lucuma bola už v dobách Inkov pokladaná za ovocie, ktoré nazývali  "zlatom Inkov". Lucuma je obzvlášť bohatá na betakarotén - prekurzor vitamínu A.

Všetko od Vegavera má niekoľko jednoduchých pravidiel - od prírody, s vášňou, pre vás. Náš energetický mix je skutočnou organickou kvalitou (podľa nemeckého certifikačného postupu) - všetky zložky sú certifikované organické. To znamená, že náš výrobok neobsahuje chemické plnivá, ako stearát horečnatý, bez laktózy a GMO. Staráme sa aj o zvieratá a životné prostredie, a preto sú všetky naše produkty vždy a vždy budú vegánske, takže neobsahujú živočíšne zložky, ako je hovädzia alebo bravčová želatína. A samozrejme, náš ENERGY Mix je bez akýchkoľvek prísad, ako sú uvoľňovacie prostriedky alebo umelé arómy.

ingredients

organický Matcha prášok
organický mladý jačmeň
organický kakaový prášok
organický Lucuma prášok

usage

Užívajte dve čajové lyžičky (8 g) spolu s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, event smoothie.

Varovanie:

Doplnky stravy nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený. V prípade ak ste tehotná alebo kojíte, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku so svojím lekárom. 

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: BIO ENERGY MIX, 200g

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').