Bio Maca prášok 750mg/ 120 kapsúl

24,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

produkt je registrovaný na RUVZ SR : VD/2588/2018

Maca (Lepidium meyenii) patrí k rodu žerucha (Lepidium). Pestuje sa v Andách (PERU) v nadmorskej výške viac ako 4000 metrov. Už od doby Inkov sa využívala sila drobných koreňov rastliny maca. Používala sa ako prírodné afrodiziakum.

Koreň maca má mnoho ďalších pozitívnych vlastností. Maca so 14% proteínom má relatívne vysoký obsah bielkovín a obsahuje takmer všetky esenciálne aminokyseliny v biologicky dostupnej forme. Koreň maca obsahuje všetky druhy vitamínov, najmä vitamínov skupiny B, ktoré sú výborné pre nervový systém, ako aj pre pokožku a vlasy. Obsahovaný vitamín C podporuje ľudský imunitný systém.

Maca navyše obsahuje dôležité minerály (vápnik, horčík, draslík, železo, jód, mangán, zinok, meď a sodík) a antioxidanty.

Naša BIO Maca obsahuje kombináciu žltého, červeného, ​​purpurového a čierneho koreňa maca. 

Detaily

Maca sa využíva už tisícky rokov ako superpotravina. Poskytuje kľúčové živiny ako vitamín B6, vitamín C, draslík, železo, meď, horčík a 20 aminokyselín.

Naša BIO Maca má zloženie zmesi štyroch rôznych koreňov: žltá, červená, fialová a čierna. Každý druh macy obsahuje rôzne fytonutrienty, ktoré ponúkajú svoje špecifické výhody.

100% BIO, bezpečná, bez vedľajších účinkov, jediná zo 4 roznych druhov koreňov !!

- je vhodná pre športovcov na zvýšenie výkonu a sily
- podporuje fyzické a psychické zdravie 
- prírodné afrodiziakum (proti mužskej impotencii a ženskej frigidite) - ,,peruánska viagra’'
- podporuje plodnosť
- pozitívne pôsobí aj na pohyblivosť spermií
- podporuje budovanie a udržiavanie svalovej hmoty u športovcov
- chráni pred duševnou vyčerpanosťou a pred stresom
- podporuje celkovú regeneráciu organizmu
- u žien pomáha pri menštruácii a pri prechode, pomáha vytvárať hormonálnu rovnováhu

ingredients

Jedna kapsula obsahuje: 750 mg organického prášku z koreňa maca, 25% žltého, 25% červeného, 25% fialového a 25% čierneho koreňa - Lepidium meyenii.  Hydroxypropylmetylcelulóza.

100% vegánsky produkt, bez použitia horečnatých solí, separačných prostriedkov a iných prísad a plnív, živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky. Kontrolovaná bio kvalita.

usage

2x denne 2 kapsule

Varovanie: Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, ak je obal výrobku poškodený.  Ak ste tehotná alebo kojíte, poraďte sa o užívaní výživového doplnku so svojím lekárom.

Zákaznické recenzie

postavila ma opat na nohy Recenzie od mirka
dlho som trpela stratou energie a citila sa vzdy velmi unavena, uz v prvy tyzden som pocitila silu a potrebnú energiu, vrelo odporucam (Odeslané 4.6.2019)
super účinky Recenzie od sportman
ako som začal užívať macu mam energiu na rozdávanie, v čom som ale najspokojnejší je že sa mi zlepšila myseľ, čistejšia, jasnejšia a mam väčšiu chuť žiť:) o športových výkonoch ani nejdem písať...topka...:) (Odeslané 9.10.2018)

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Bio Maca prášok 750mg/ 120 kapsúl

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').