Balíček METABOLIZMUS

Bežná cena: 74,70 €

Special Price 67,50 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

balíček METABOLIZMUS

BIO Maca

- produkt je registrovaný na RUVZ SR : VD/2588/2018

Maca (Lepidium meyenii) patrí k rodu žerucha (Lepidium). Pestuje sa v Andách (PERU) v nadmorskej výške viac ako 4000 metrov. Už od doby Inkov sa využívala sila drobných koreňov rastliny maca. Používala sa ako prírodné afrodiziakum.

Koreň maca má mnoho ďalších pozitívnych vlastností. Maca so 14% proteínom má relatívne vysoký obsah bielkovín a obsahuje takmer všetky esenciálne aminokyseliny v biologicky dostupnej forme. Koreň maca obsahuje všetky druhy vitamínov, najmä vitamínov skupiny B, ktoré sú výborné pre nervový systém, ako aj pre pokožku a vlasy. Obsahovaný vitamín C podporuje ľudský imunitný systém.

Maca navyše obsahuje dôležité minerály (vápnik, horčík, draslík, železo, jód, mangán, zinok, meď a sodík) a antioxidanty.

Naša BIO Maca obsahuje kombináciu žltého, červeného, ​​purpurového a čierneho koreňa maca. 

BIO Matcha

Matcha je veľmi jemný prášok pomletého zeleného čaju,  je neoddeliteľnou súčasťou ázijskej čajovej kultúry, a to predovšetkým čajovej ceremónie v Japonsku. 

Naša BIO Matcha, je okrem klasickej verzie ako čistý čaj, tiež vhodná pre smoothies, koktaily a pre výrobu zmrzliny Matcha. Vzhľadom k obsahu kofeínu, môže byť tiež použitá pre matcha latte. Na internete nájdete široký výber rôznych receptov.

Firma Vegavero vyvinula maximálnu snahu a dodáva výrobok vo vysoko kvalitnej ochrannej krabici, kde sa uchováva aróma BIO Matchy. To je jediný spôsob, ako zachovať jedinečnú arómu čaju Matcha po celé mesiace. Staráme sa však aj o zvieratá a životné prostredie - preto sú všetky naše výrobky vegánske. A samozrejme, naša Matcha čaj je bez akýchkoľvek prísad.

Colon care complex

Výkonná receptúra pre prirodzenú podporu očisty tráviaceho systému, čreva, ​​stimuluje svalové pohyby hrubého čreva, odstraňuje toxíny, odpadové látky a parazity. Súčasťou očisty je aj podpora pozitívnej črevnej flóry, čím sa stimuluje imunitný systém organizmu. Náš nový produkt zvýši vašu energiu, podporí pravidelné pohyby čreva, zlepší trávenie, znižuje pálenie záhy a podporí imunitu.

registrovaný produkt na RUVZ: VD/8172/2018

Detaily

BIO Maca + Matcha + Colon care complex

BIO Maca

Maca sa využíva už tisícky rokov ako superpotravina. Poskytuje kľúčové živiny ako vitamín B6, vitamín C, draslík, železo, meď, horčík a 20 aminokyselín.

Naša BIO Maca má zloženie zmesi štyroch rôznych koreňov: žltá, červená, fialová a čierna. Každý druh macy obsahuje rôzne fytonutrienty, ktoré ponúkajú svoje špecifické výhody.

100% BIO, bezpečná, bez vedľajších účinkov, jediná zo 4 roznych druhov koreňov !!

- je vhodná pre športovcov na zvýšenie výkonu a sily

- podporuje fyzické a psychické zdravie 
- prírodné afrodiziakum (proti mužskej impotencii a ženskej frigidite) - ,,peruánska viagra’'
- podporuje plodnosť
- pozitívne pôsobí aj na pohyblivosť spermií
- podporuje budovanie a udržiavanie svalovej hmoty u športovcov
- chráni pred duševnou vyčerpanosťou a pred stresom
- podporuje celkovú regeneráciu organizmu
- u žien pomáha pri menštruácii a pri prechode, pomáha vytvárať hormonálnu rovnováhu
BIO Matcha

Náš čaj Vegavero BIO Matcha pochádza z tradičnej oblasti pestovania čaju regiónu Aichi-ken uprostred Japonska. Obklopený prírodnou krajinou je jedným z najlepších, po stáročia, Zelený čaj pestovaný v Japonsku. Sušené listy sa spracúvajú v jemnom procese pomocou kamenného mlyna na náš čaj Matcha. Vyznačuje sa intenzívnou zelenou farbou a príjemnou, sladko-bylinkovou chuťou.

Produkcia čaju matcha patrí medzi tie najprepracovanejšie produkcie čaju na svete. Štyri týždne pred zberom sú čajové lístky pokryté čiernymi sieťovinami. Táto „tieňová“ technika má za úlohu  zabezpečiť, aby sa k lístkom dostalo veľmi málo slnečného svetla. Strata slnečného svetla je vykompenzovaná obzvlášť intenzívnou produkciou chlorofylu, ktorá zabezpečí, že čajové lístky sú bohaté na aminokyseliny.

Japonské slovo matcha znamená v preklade mletý čaj. A práškový čaj pôvodne pochádza z Číny. V tradičnej čínskej medicíne bol Matcha, ktorý bol vyrobený v budhistických kláštoroch, používaný ako liečba. Matcha sa dostala do Japonska až v 12. storočí, keď japonský mních Myoan Eisai priniesol domov vo veľkom množstve čajové semená a tradíciu konzumácie z Číny. Zatiaľ čo Matcha v Číne postupne upadla do zabudnutia, produkcia špecializovanej čajovej špeciality v Japonsku bola dokonalá.

Prášok Matcha obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ako vitamíny B1, B2 a B3 a vitamín E, vitamín C a vitamín K, ale aj minerály, ako je vápnik a draslík. Okrem toho je Matcha obzvlášť bohatá na betakarotén - prekurzor vitamínu A. Zvlášť známe sú polyfenoly v prášku Matcha.

100% vegánsky a bez živočíšnej želatíny, gluténu, mlieka, laktózy a bez použitia génovej techniky.

Colon care complex

Prehľad produktu: Rastlinný vzorec: Naša receptúra ​​na čistenie hrubého čreva obsahuje 5 rastlinných zložiek + probiotikum: 
300 mg prášku Psyllium ( vláknina )
175 mg extrakt z feniklových semien 10:1, 
49 mg extrakt z koreňa zázvoru 4:1, 
100 mg kajenského korenia (2% kapsaicínu) 
35 mg extraktu z galangalu 
1 miliarda CFU (jednotky tvoriace kolónie) Laktobacillus acidophilus - probiotikum

Každá zložka pomáha čistiť hrubé črevo a črevnú rehabilitáciu z probiotik. Výkonná prirodzená čistiaca receptúra, ​​stimuluje svalové pohyby hrubého čreva, odstraňuje toxíny, odpadové látky, parazity. Náš produkt zvýšuje energiu, podporuje pravidelné pohyby čreva, zlepšie trávenie a znižuje pálenie záhy.

Ďalšie informácie: Colon Care Complex ponúka skvelý prirodzený spôsob očisty a detoxikácie hrubého čreva. Robí to tak, že stimuluje svalové pohyby hrubého čreva a čriev a odstraňuje toxíny a odpadové látky. Produkt napomáha aj lepšiemu tráveniu, znižuje pálenie žalúdka (záhy). Každá zložka má svoju vlastnú úlohu pri detoxikácii hrubého čreva:
Zázvor stimuluje funkciu hrubého čreva a tiež pomáha znižovať bolesti hrubého čreva a konečníka. Potláča nadúvanie, pomáha odstraňovať škodlivé odpadové látky a toxíny. 
Psyllium prášok (vláknina) je jedným z najrozšírenejších liečebných postupov na čistenie hrubého čreva kvôli jej schopnosti zbavovania sa nadbytočného odpadu v hrubom čreve. Spôsobuje to svojou mechanickou vlastnosťou zväčšovaním svojho objemu a posunom v tráviacom trakte a následným "čistením" čriev a vylučovaním odpadu. 
Fenikel: je známe, že lieči poruchy trávenia. Pomáha bojovať proti dyspepsii (sťaženému tráveniu), flatulencii (plynatosti), nedostatku chuti do jedla alebo aerophagii (nadmernému plynu v tráviacom trakte) a stimuluje svaly hrubého čreva. 
Kayenské korenie: je známe svojimi utišujúcimi vlastnosťami, napomáha pri znižovaní hmotnosti a podporuje metabolizmus. Je tiež známe svojou detoxikačou 
vlastnosťou, pôsobí na mnoho orgánov a tkanív. Za tieto účinky vďačí obsahom kapsaicínu, prírodnej zmesi, ktorá dáva papričkám ich tón. 
Galangal: Galangal má protizápalové vlastnosti, stimulujú chuť do jedla, bojujú proti nevoľnosti a znižujú bolesť v čreve. Je to tiež silný antioxidant, má pozitívne vlastnosti na tráviaci systém.
Lactobacillus acidophilus (probiotikum): Sú veľmi dôležitou súčasťou prospešnej flóry čreva. Za najlepšie probiotiká sa považujú tie, ktoré majú kmeň s množstvom od 0,5-1 miliardu CFU (Colony Forming Units - jednotky tvoriace kolóniu) Ideálne je keď na 1 kmeň prislúcha najviac 1 miliarda CFU. V 1 našej kapsuly je presne 1 miliarda CFU  Lactobacillus acidophilus. V dennej dávke je tak množstvo 2 miliardy CFU.  


Pre náš komplex na čistenie hrubého čreva sú probiotiká veľmi dôležité, pretože pri zbavovaní toxínov a odpadu z čriev sú často vylúčené aj pozitívne kmene, tým by mohla nastať nerovnováha medzi patogénnymi kmeňmi v úrovni baktérií v gastrointestinálnom systéme. Pridaním probiotika sa zabráni premnoženiu negatívnej bakteriálnej flóry, podporou pozitívnej flóry sa stimuluje a podporuje imunitný systém organizmu.

Varovanie

Doplnky stravy nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, keď je obal výrobku poškodený.

ingredients

BIO Maca + Matcha + Colon care complex

BIO Maca

Jedna kapsula obsahuje: 750 mg organického prášku z koreňa maca, 25% žltého, 25% červeného, 25% fialového a 25% čierneho koreňa - Lepidium meyenii.  Hydroxypropylmetylcelulóza.

100% vegánsky produkt, bez použitia horečnatých solí, separačných prostriedkov a iných prísad a plnív, živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky. Kontrolovaná bio kvalita.

BIO Matcha

Zloženie: 100% originálny japonský čaj Matcha (zelený čaj), v bio kvalite z oblasti Aichi-ken uprostred Japonska.

Tento produkt je 100% prírodný bez akýchkoľvek prísad. 

100% vegánsky produkt, bez živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky.

Výživné hodnoty:

Nutričné informácie

v 100 g

 

Energia v kJ

42

 

Energia v kcal

10

 

Tuk v g

0

 

-          z toho nasýtené mastné kyseliny v g

0

 

Karbohydráty v g

0,5

 

-          z toho cukor v g

0,5

 

Proteíny v g

30,6

 

Soľ v g

0,5

 

Vláknina v g

0

 

 

 

 

Minerály

v 100 g

denná odporúčaná dávka v %

Železo v mg

13

92,9

Zinok v mg

4,2

42

Vápnik v mg

328

41

Kofeín v mg

68

 

Colon care complex

300 mg prášku Psyllium (prášková vláknina)
175 mg extrakt z feniklových semien 10: 1, 
49 mg extraktu z koreňa zázvoru 4: 1, 
100 mg kajenského korenia (2% kapsaicínu) 
35 mg extraktu z galangalu
1 miliarda CFU Lactobacillus acidophilus

100% vegánsky produkt, bez živočíšnej želatíny, lepku, mlieka, laktózy a použitia génovej techniky. 

usage

BIO Maca : 2x denne 2 kapsuly

Bio Matcha:

Odporúčané dávkovanie: ½ čajovej lyžičky (2 g) matcha prášku do misky, zalejeme stredne teplou vodou (asi 80 ml, 80°C), premiešavame najlepšie bambusovou metličkou, až kým nespení.

Obsah kofeínu: 68 mg na 100 g

Obsahuje kofeín. Osoby citlivé na kofeín by sa mali vyhýbať výrobku. Použitie počas tehotenstva alebo laktácie sa má vykonať len s lekárskymi konzultáciami.

 

Colon Care complex : Užívajte 2 kapsuly denne s dostatočným množstvo vody.

Varovanie: Výživové doplnky nie sú náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané množstvo! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte v prípade, ak je obal výrobku poškodený.  Ak ste tehotná alebo kojíte, poraďte sa o užívaní výživového doplnku so svojím lekárom.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Balíček METABOLIZMUS

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').