PANEX tím

Sme skupina ľudí, ktorých spája zdravý životný štýl, športové aktivity a cestovanie. Každý z nás má skúsenosti vo svojom odbore, ktoré nám pomohli vytvoriť spoločnosť zameranú len na kvalitné produkty. Firma nie je len o tých, ktorí ju zastrešujú, ale aj o spolupracujúcich subjektoch a ľuďoch, ktorým záleží na kvalite.

MUDr. Ivan Kecskés, MBA

O našu firmu sa stará MUDr. Ivan Kecskés, MBA, ktorý sa začal zaujímať o výživové doplnky, keďže sám hľadal podporu rôznych funkcií orgánov tela, aj mimo sféry, západnej medicíny, ktorá sa sústreďuje najmä na lieky. Na mnohé žiadosti svojich pacientov, ale aj pre vlastnú potrebu objavil produkty, ktoré nemajú nežiadúce účinky a sú čisto prírodné. Vzhľadom na to, že má všeobecné klinické skúsenosti a jeho produkty disponujú preukázanou efektivitou, je možné sa s ním poradiť a nechať si odporučiť vhodné doplnky.

Mgr. Alexandra Raffay, MPH

Druhou osobou, ktorá stojí za Panexom, je Mgr. Alexandra Raffay, MPH.

Pôsobí ako kondičná trénerka bežnej populácie, aktívnych i bývalých športovcov, s cieľom pomáhať klientom na ich ceste za získavaním fungujúceho a zdravého tela. Sama aktívne športuje, keďže šport je súčasťou jej života od detstva. K aktívnemu životnému štýlu, podľa jej skúseností a presvedčenia, patrí správna a kvalitná suplementácia. Vzhľadom na jej pôsobenie v minulosti v oblasti farmácie a jej vysokým požiadavkám na výživové doplnky, našla v Panex produktoch vďaka ich kvalite a prírodnému zloženiu to, čo hľadala. Spojenie s lekárom, ktorý má rovnaké vízie pomáhať prevenciou, jej ako trénerke dalo ďalší obrovský zmysel. Jej najobľúbenejšími produktami sú Bio Maca a Cordyceps, ktoré jej pomáhajú zlepšovať jej športové výkony, a vďaka ktorým sa jej myšlienka založiť hobby športový PANEX TÍM stala skutočnosťou. Dnes sa teší, že je súčasťou oboch Panex tímov.

Mgr. Martina Hubená

O ekonomickú a technickú stránku firmy sa stará Mgr. Martina Hubená. Poradí vám pri technických záležitostiach ohľadom objednávok, platieb a aj v prípade reklamácií. Po dlhoročných skúsenostiach pri práci s mládežou vie, že aj táto veková kategória sa zaujíma o novinky z oblasti zdravého životného štýlu, doplnkoch výživy a športových aktivít. Práca v PANEX tíme je preto pre ňu aj zdrojom čerpania nových poznatkov, skúseností a zážitkov.

PANEX s.r.o., Veľká okružná 2219/58, 010 01 Žilina

+421 904 247 790

internetový obchod špecializovaný na doplnky výživy